З метою національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді курсанти-першокурсники факультету № 3 взяли участь у літературно-поетичному заході, під час якого ознайомились із творчістю поетів-військових сучасності. Захід був організований заступником декана з навчально-методичної роботи Григорієм Джагуповим і фахівцем факультету Андрієм Проуторовим.

Курсанти підготували доповіді та розповіли однокурсникам про життєвий шлях і творчість поетів, які стали до лав Збройних Сил України. Вірші командира інженерно-саперної роти однієї з штурмових бригад Олександра Бика «Люди забули про страх» та «Місто» представив курсант Артем Берьозін. Поезію «Роздуми» Ігоря Бірча, який тримає оборону країни у складі Сил територіальної оборони, прочитав курсант Владислав Кириченко, курсантка Дарина Олексюк продекламувала вірш «Ти можеш сказати більше, ніж тобі дозволено…» бійця добровольчого корпусу «Правий сектор» Валерія Пузіка. Також курсанти прослухали вірші: «Друзям» солдата Національної Гвардії України Олександра Гошилика у виконанні курсантки Аліни Кузнєцової; «На позиції» бійця механізованої бригади ЗСУ Віталія Борща – курсантки Анни Павленко; «Я хлопець молодий, я ветеран» автора з позивним «Місцевий» – курсантки Софії Коваль; «Покоління» командира відділення єгерської бригади ім. Олекси Довбуша Павла Вишебаби – курсантки Лізи Шевчук; «Молитва», присвячена загиблому товаришу, що написав боєць однієї з артилерійських бригад Андрій Кондратюк – курсантки Анни Будко; «Подзвонив учора побратим» солдата-водія взводу управління гаубичної самохідної артилерійської батареї Богдана Назаренка зачитала курсантка Катерина Єфанова.

Курсанти відчули крізь поетичні рядки, як війна впливає емоційно: від розпачу до надії, від пригнічення до піднесення.