Студенти-першокурсники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ у м. Кам’янець-Подільський взяли участь у заході, присвяченому темі здорового способу життя та здорового харчування, який організував український шоумен та телеведучий Олександр Педан.

Молодь із Чернігова, Миколаєва, Одеси, Чернівців, Полтави, Сум і Чорноморська прослухала інформаційну лекцію від лікаря-дієтолога, взяла участь у пізнавальних тренінгах і конкурсних завданнях, використовуючи усі здобуті під час заходу знання. За результатами конкурсу студентка Дарія Тертишна здобула 2 місце та отримала приз від Олександра Педана. Захід відбувся за підтримки Молодіжної ради при Кам’янець-Подільській міській раді.