Здобувачі вищої освіти факультету № 6 Ігор Волкогон, Дар’я Каліберда та голова студентської ради Наталія Василенко взяли участь в офлан-заході «Молодіжний Нефорум», що відбувся у м. Харків. Захід пройшов за участі Харківського міського голови Ігоря Терехова, його першого заступника Олександра Новака, представників Молодіжної ради при Харківському міському голові, лідерів думок, представників міжнародних та всеукраїнських організацій.

Під час зустрічі молодь обговорювала з Харківським міським головою сучасні проблеми та перспективи розвитку молодіжної політики, а також знайомилася з діяльністю популярних молодіжних і громадських організацій.

Організаторами заходу виступили – управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, Молодіжна рада при Харківському міському голові за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI).