Кураторка навчальної групи 201 факультету № 2, доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Вікторія Перцева провела зустріч із курсантами, під час якої обговорили питання навчання та успішності, повторили правила безпеки й поводження в екстремальних ситуаціях в умовах війни.

Також юнаки та дівчата прослухали лекцію «Безпека в Інтернеті під час війни». Курсанти поспілкувалися про те, як захиститися від інформаційних маніпуляцій, як і навіщо розвивати навички критичного споживання інформації, які ризики існують у соціальних мережах, як захистити особисті дані тощо.

Такі зустрічі мають постійний характер і сприяють успішному навчанню, дотриманню правил особистої безпеки, реалізації заходів культурного дозвілля.