Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 ХНУВС Олександр Радченко взяв участь в онлайн-лекції на тему «Гарантування права на судовий захист у малозначних спорах», організованій Конституційним Судом України.

Модераторами заходу виступили чинні судді Конституційного Суду України Галина Юровська та Олег Первомайський. Вони акцентували увагу на актуальних питаннях щодо особливостей правової позиції Конституційного Суду України (КСУ) у процесі гарантування права на судовий захист у малозначних спорах. Також була детально висвітлена правова позиція Конституційного Суду України щодо порушеної тематики, обґрунтована необхідність удосконалення та оновлення чинного цивільного та цивільного процесуального законодавства з метою приведення його у відповідність до положень Основного Закону України.