У межах проведення тижня права у черговому засіданні наукового гуртка кафедри активну участь взяли курсанти факультетів №№1 – 4, які були присутні як в офлайн, так і онлайн форматі. Доцент кафедри Станіслав Іванов обговорив із гуртківцями актуальні питання пов’язані з порушеннями прав дітей в умовах воєнного стану, ознайомив із нормативно-правовими аспектами забезпечення процесу євроінтеграції України. Курсанти виступили з доповідями щодо механізму забезпечення прав дітей в умовах воєнного стану та історичного досвіду євроінтеграції, особливостями імплементації європейського законодавства до національного правового поля та сучасного стану євроінтеграційних перспектив України в умовах повномасштабної російської агресії.