Старший слідчий відділення розслідування злочинів проти життя та здоровʼя особи слідчого відділу Кам’янець-Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області капітан поліції Михайло Рижков та доцентка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Валентина Кочина провели бінарне заняття на тему «Кримінальне право» для студентів 1 курсу факультету № 6. Було визначено поняття «кримінальне право», його функції та які покарання підлягають застосуванню до осіб, що вчинили кримінальні правопорушення. Михайло Рижков відповів на запитання студентів стосовно досвіду роботи, слідчих дій, які мають передувати пред’явленню особи для впізнання, а також пояснив, що забороняється робити та які заходи безпеки мають бути вжиті.