Доценткою кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 Ольгою Кириченко разом із старшим інспектором СЮП Чернівецького РУП ГУНП в Чернівецької області капітаном поліції Валентином Урсу проведено бінарне заняття для курсантів другого курсу факультету № 2 з навчальної дисципліни «Адміністративне право» на тему «Особливості складання процесуальних документів у справах про адміністративні правопорушення».

Працівник поліції поділився з курсантами власним досвідом роботи в практичних підрозділах Національної поліції, а також звернув увагу на особливості складання протоколів та винесення постанов по адміністративних справах за різними складами адміністративних правопорушень, провадження за якими уповноважені здійснювати працівники поліції.

Наприкінці заняття курсанти поставили запитання поліцейському та отримали на них вичерпні й розгорнуті відповіді.