Кандидатка філологічних наук доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Наталія Кобилко та дізнавач сектору дізнання Прилуцького районного відділення поліції ГУНП у Чернігівській області Сергій Бортнік, який є слухачем магістратури факультету № 1 ХНУВС, провели бінарне заняття для студентів першого курсу із дисципліни «Українська мова професійного спрямування».

Під час заняття розглядалися поняття культури фахового спілкування, види і форми професійного спілкування. Головну увагу студентів було акцентовано на мовнокомунікативній компетенції майбутніх правоохоронців, яка передбачає наявність професійних знань, загальної гуманітарної культури людини, уміння орієнтуватися в навколишньому світі та навички спілкування залежно від ситуацій.