Відбувся науково-практичний семінар, організований кафедрою цивільного права та процесу факультету № 6 із викладачами ліцею № 138 м. Харків за темою «Кібербулінг в освітньому середовищі». У семінарі взяли участь завідуючий кафедрою професор Юрій Жорнокуй, професори Олександр Кухарєв та Володимир Кройтор, доценти Тетяна Кириченко, Елла Твердохліб, Катерина Скриннікова, старший викладач Софія Попова, викладач Марія Науменко. Доповіді представників кафедри були присвячені темі кібербулінгу, його негативному впливу на молодь та суспільство. Кібербулінг викликає депресію, знижує самооцінку, суїцидальні думки. Розглядалися питання ролі шкільної адміністрації у запобіганні цьому явищу через організацію та проведення освітніх заходів, що формують негативне ставлення до кібербулінгу. Визначили, що основним профілактичним напрямом є формування загальної медіакультури у сфері використання інформаційно-комунікаційних технологій.