У межах Національного тижня читання доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко долучилася до проєкту «Читання з авторкою» та онлайн-презентації збірки оповідань і новел Галини Гузовської-Корицької «Де пахнуть бур’яни».

Галина Гузовська-Корицька – українська поетеса, прозаїк і науковець. Основними мотивами її творів є сучасні події в Україні, єднання людини з природою, тема кохання, війни і миру, філософічність буття. Під час заходу звучали вірші Галини Романівни. Багато уваги авторка приділила аналізу поетичних образів-символів, поділилася секретами творчості та джерелами для натхнення. До обговорення творів долучилися літературознавці, лінгвісти й педагоги. Такі мистецькі проєкти дають можливість почерпнути нове, обмінятися думками щодо розвитку літератури, тем і сюжетів.