Професор кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Андрій Ященко, професорка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Юлія Кириченко та члени наукового гуртка цієї ж кафедри – слухачі магістратури, які навчаються на факультеті № 6 за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування», Віктор Петров і Єгор Кириченко – взяли участь у роботі круглого столу на тему «Право та економіка України – перспективи розвитку». Захід відбувся на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця в онлайн-режимі. Під час круглого столу учасники розглянули актуальні питання в галузях публічного та приватного права, а також у сфері економіки.