Професором кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Світланою Харченко разом зі старшим психологом відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Сумській області капітаном поліції Михайлом Бутенком з курсантами 3 курсу факультету № 3, які навчаються за спеціальністю «Психологія», було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Психодіагностика».

Михайло Бутенко приділив увагу питанню використання багатопрофільних особистісних опитувальників в роботі практичного психолога в поліції. На занятті були висвітлені переваги та недоліки таких психодіагностичних методик: індивідуально-типологічний опитувальник, 16-факторний опитувальник Кеттела, ММРІ та ММРІ-2. Курсантам продемонстрували найбільш важливі моменти для поліцейських з психологічних профілів, які утворюються за допомогою названих методик.