Викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Ірина Кравець провела засідання наукового гуртка для курсантів 3 курсу факультету № 3 на тему «Організація роботи з науковою літературою». Ірина Кравець зазначила, що досить складним питанням при виконанні наукового дослідження є огляд літературних джерел з проблематики наукової роботи та ознайомила курсантів із тим, як уникнути примітивності й помилок в аналізі літератури. Це – систематизація поглядів вчених стосовно сутності явища, що становить зміст процесу; погляди вчених з приводу шляхів вирішення цієої проблеми на практиці;  які труднощі, виявлені в попередніх дослідженнях, мають місце на практиці; інформація про об’єкт дослідження та багато інших питань.