Команда факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ у складі здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека та захист інформації», взяла участь у міжнародних змаганнях із кібербезпеки у форматі Capture the Flag – University CTF 2023: Brains & Bytes (https://ctf.hackthebox.com/event/details/university-ctf-2023-brains-bytes-1231) на інтернет-платформі «Hack The Box». До складу команди увійшли: Станіслав Гельдт, Владислав Шувалов, Роман Пачесюк, Максим Міняйло, Андрій Синжерян, Владислав Ласкаржевський, Микита Верзілов за координацією Віталія Носова. Патформа «Hack The Box» призначена для відпрацювання у спеціальному віртуальному середовищі практичних навичок щодо тестування на проникнення до різного типу мережних вузлів.

У змаганнях взяли участь 955 команд, серед яких університетська команда «KhNUIA» посіла 61 місце. Змагання проходили у форматі гри #Jeopardy CTF. Протягом шести годин учасники вирішували 25 завдань за напрямами Web, Forensic, Crypto, Binary та інші, під час яких потрібно було здійснити пошук та експлуатацію знайдених вразливостей комп'ютерних систем.