Під час зустрічі зі слухачами курсів «Поліцейський офіцер громади» генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко зазначив, що від професійних і людських якостей поліцейських офіцерів громад, їх ефективної взаємодії з населенням буде залежати довіра до Національної поліції України та держави. «Кожна громада отримає свого офіцера поліції, який буде доступний для населення та постійно знаходитиметься поруч із мешканцями територіальної громади. Підготовка поліцейських для роботи в територіальних громадах є одним із пріоритетів поліції превенції», – підкреслив ректор. Він закликав слухачів наполегливо опановувати знання, щоб підвищувати свій професійний рівень та у подальшому успішно застосовувати отримані вміння та навички у службовій діяльності.

У заході взяли участь проректор університету Сергій Бортник та керівництво інституту післядипломної освіти ХНУВС.