Доцентка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Діана Кіріка спільно з інспектором відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України лейтенантом поліції Михайлом Гайдамакою провела бінарне заняття з дисципліни «Поліцейська діяльність» для курсантів факультету № 4 за темою «Проходження служби в органах Національної поліції». Спілкуючись із молоддю, Михайло Гайдамака наголосив, що для успішної роботи правоохоронець повинен мати не тільки високий рівень теоретичних знань, але й бути фізично підготовленим, наполегливо опановувати практичні навички. Кіберполіцейський також розповів про специфіку служби у відділі протидії кіберзлочинам та відповів на запитання курсантів.