Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Катерина Маннапова в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» провела відкриту лекцію для студентів та викладачів за темою «Кібернасильство: профілактика та протидія».

Учасники обговорили питання ризиків і безпеки дітей у мережі Інтернет, форми та види кібернасильства, статистичні дані щодо їх поширення в Україні та світі, методи залучення дітей до ризикованого спілкування, а також поділилися історіями та прикладами кібернасильства, які зазнавали особисто.

Методом мозкового штурму у практичній частині зустрічі були опрацьовані ознаки переживання кібернасильства, які можуть побачити батьки та друзі, ознаки, за якими підліток може зрозуміти, що віртуальне спілкування несе небезпеку та ознаки участі в «небезпечних іграх». Учасники були також ознайомлені з методичними розробками кафедри щодо профілактики кібернасильства в закладах освіти залежно від віку учасників.