Завідувачка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС Олена Лук’янихіна провела для студентів групи планову кураторську годину на тему «Доброчесність як інструмент боротьби з корупцією і запорука побудови демократичного суспільства».

У межах заходу обговорили процеси і явища на побутовому рівні, що мають ознаки корупційних проявів, варіанти недопущення або розв’язання таких проблем, цифрові засоби, які використовуються у європейських країнах для подолання корупції.

Кураторка наголосила, що дотримання студентами принципів академічної доброчесності під час навчання, виконання науково-дослідних робіт і оприлюднення їх результатів є вагомим внеском у формуванні власної і загальної антикорупційної культури, спрямованої на дотримання норм законодавства у всіх сферах життя.

Зустріч відбулась у форматі онлайн-конференції.

Сумська філія ХНУВС