Проведена чергова профорієнтаційна зустріч, в якій взяли участь заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 Юрій Онищенко, провідна фахівчиня факультету № 1 Лілія Жиронкіна, а також представниця сектору організації відбору УКЗ ГУНП в Кіровоградській області Олена Міхновська.
На зустрічі обговорювались особливості вступної кампанії 2024 року. Старшокласників ознайомили з умовами вступу, розповіли про факультети, спеціальності, як за державним замовленням, так і за кошти юридичних і фізичних осіб. Детально зупинилися на перспективах професійного становлення та майбутнього працевлаштування. Для учасників заходу у презентаційному форматі було докладно наведено покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до ХНУВС.
Представниця сектору організації відбору Олена Міхновська надавала вичерпні та ґрунтовні відповіді на запитання майбутніх вступників.