Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Марунчак провів робочу зустріч із головою Маківської ОТГ Кам'янець-Подільського району Владиславом Галачинським, членами виконавчого комітету та керівниками закладів загальної середньої освіти.

Він детально розповів про особливості навчання в Автошколі, основні принципи проведення теоретичних і практичних занять. Слухачі Автошколи вчаться тут керувати транспортним засобом категорії «В», а також мають можливість перенавчитися керувати автомобілем з ручним керуванням. В Автошколі створено всі умови, щоб наші захисники і захисниці, які мають інвалідність, могли пройти навчання та отримати посвідчення водія або підвищити рівень безпечного керування автомобілем. Під час зустрічі обговорили питання щодо навчання в Автошколі учасників бойових дій з інвалідністю, які проживають на території громади, а саме: тривалість навчального процесу та перелік необхідних документів. Інформацію про роботу Автошколи було розміщено в місцях масових відвідувань, а також постери з переліком послуг, документів до вступу та адресою для мешканців Маківської ОТГ, до якої входять 8 сіл (Маків, Шатава, Слобідка-Рахнівська, Слобідка-Балинська, Слобідка-Залісецька, Михайлівка, Чечельник, Блищанівка).