Представники кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 – професор Андрій Войціховський, доцент Євгенія Логвиненко та викладач Вадим Мальцев взяли участь у черговій тематичній лекції на тему «Додержання фундаментальних прав під час подолання криз».

Доповідачка Галина Юровська у своїй презентації зосередила увагу на критично важливому аспекті прав людини – дотриманні фундаментальних прав під час кризових періодів. Вона аналізувала, як кризові ситуації, такі як війна, політична нестабільність, економічні коливання або надзвичайні події, можуть впливати на основні права і свободи громадян, підкреслюючи значення зміцнення правових механізмів захисту.

Особливу увагу вона приділила ролі Конституційного Суду України в підтримці верховенства права та захисті конституційних прав громадян, а також обговорила питання процедурного та субстанційного характеру у функціонуванні суду під час кризових періодів.