Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Дар’я Коробцова провела онлайн-зустріч з кураторською групою на тему «Мій улюблений світ – без насильства», приурочену Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».

Були розглянуті основні причини та види насильства, особливості їх попередження, основні закони протидії насильству державними закладами, які можуть захистити, відповідно до прав людини згідно із законодавством України.

Наприкінці зустрічі студенти ознайомилися із застосунком WhiteribbonUA для постраждалих від домашнього насилля, який є сучасним інструментом для особистої безпеки, що надає необхідні ресурси для допомоги та можливість повідомляти про надзвичайні ситуації відповідним органам, якщо жертві загрожує небезпека.