Професора кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Володимира Кройтора відзначено Подякою голови Київської міської організації Товариства Червоного Хреста України за активну громадянську позицію, відданість справі та беззаперечне прагнення надавати допомогу та підтримку всім, хто цього потребує.

Від початку російсько-української війни волонтерський рух в Україні став без перебільшення світовим відкриттям. Волонтери почали збирати гроші по всьому світу на потреби військових, закуповувати для них медикаменти, екіпірування, автівки, допомагати переселенцям, брати участь у визволенні полонених та пошуку зниклих безвісти. Багато з них пішли добровольцями на фронт.

Сьогодні волонтерський рух – це один із символів віри та незламності духу нашого народу, адже волонтери сприяють майбутній перемозі України та збереженню її державності.