Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 ХНУВС Оксана Ляска у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» провела тематичну зустріч з учнями 9 класів Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області на тему «Протидія та попередження булінгу». Вона обговорила зі старшокласниками проблеми булінгу та методи боротьби з ним, визначила ознаки прояву булінгу, психологічні особливості його учасників, превентивні заходи, спрямовані на запобігання та протидію булінгу, відповідальність осіб за його вчинення.

Учасники виховного заходу долучилися до флешмобу «Стоп насильству!» та на знак протесту проти насильства прикріпили на одяг символічні помаранчеві стрічки.