У День Святого Миколая вже традиційними стали зустрічі, які проводяться керівництвом Харківського національного університету внутрішніх справ з курсантами та студентами, які є сиротами, позбавленими батьківського піклування й тими, хто втратив рідних у війні, що триває. У зустрічі взяли участь проректор університету Сергій Бортник, народний депутат України, член Наглядової ради університету Ірина Борзова, голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов. Вони бажали молоді щастя, здоров’я, оптимізму, переможного миру та віри у світле майбутнє, зазначили, що потрібно добре вчитися, наполегливо опановувати  нові знання, щоб стати висококласними фахівцями, побудувати успішну кар’єру й реалізуватися у житті. Кожний курсант отримав особистий подарунок від народного депутата та Вінницької обласної військової адміністрації.

Від імені ректора університету Валерія Сокуренка молодь зі святом привітав проректор вишу Сергій Бортник.

Теплу атмосферу святкової зустрічі продовжили виступи колективу художньої самодіяльності університету й підрозділу барабанщиць, які підготували патріотично-розважальну програму.