Під час проведення щорічної Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський провів тематичну зустріч із курсантами кураторської групи 102 факультету № 4.

Під час бесіди він розповів молоді, що Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щороку, цього дня, у різних країнах по всьому світу розпочинається акція «16 днів проти насильства». Цей період охоплює такі важливі дати, як 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок; 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством; 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю; 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі; 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією; 10 грудня – Міжнародний день прав людини. Ця кампанія вкотре наголошує, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав.

Акція «16 днів проти насильства» ще раз нагадує громадськості про існування цих проблем у суспільстві і має на меті підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.