Доцентка кафедри українознавства факультету № 2 Вікторія Перцева разом зі своєю кураторською групою організувала цикл профорієнтаційних зустрічей у навчальних закладах Харківщини й Вінниччини, в яких донедавна вчилися юнаки та дівчата, що вступили до Харківського національного університету внутрішніх справ і стали курсантами.

Здобувачі освіти розповіли старшокласникам ліцеїв № 2, № 16, № 29, школи № 31 (м. Вінниця), гімназії № 40 та медичного коледжу № 2 (м. Харків) про історію Харківського національного університету внутрішніх справ, особливості вступу, про факультети та спеціальності, за якими готують майбутніх поліцейських.

Під час спілкування курсанти зазначили, що пошук свого місця в житті, вибір професії для кожної молодої людини – надважливий, особливо зараз, коли в Україні йде війна. Вони поділилися власним досвідом, отриманим під час вступу до вишу та навчання у ньому, а також розповіли майбутнім абітурієнтам про культурне, наукове й спортивне життя університету.