Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Білоус разом зі старшою викладачкою кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Сумського державного університету кандидаткою психологічних наук, доценткою Наталією Теслик провели бінарне заняття за темою «Особливості правосвідомості юриста як суб’єктивного відображення чинної правової дійсності» для здобувачів освіти 1 курсу спеціальності «Право».

Спільно зі студентами обговорили джерела та природу правової культури, процес формування правової свідомості. Здобувачі освіти поділилися власним досвідом та уявленнями про правову дійсність, дотримання правових норм, необхідність правового регулювання суспільного життя. Спікери проаналізували правову свідомість, яка виступає не тільки механізмом впливу на людину і суспільство, а й є станом позитивної взаємодії останніх.

Наприкінці заняття підсумували, що найважливішу роль у розвитку правової свідомості юристів відіграє раціонально побудована система етичного, трудового, правового, інтелектуального виховання, що здатна забезпечити формування в майбутніх фахівців активного життєстверджуючого менталітету, перетворення культури правової поведінки на невід’ємну властивість своєї особистості.

Сумська філія ХНУВС