Для сучасного науковця важливо не лише провадити наукові дослідження, а й володіти інструментами представлення його результатів. З метою ознайомлення з принципами роботи, презентації наукових робіт, індексами цитування доцентки кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова, Ганна Довгополова та старший викладач Анна Решитько взяли участь у серії вебінарів від Clarivate. Найвідомішим продуктом компанії є платформа наукової літератури Web of Science, один із потужних ресурсів та інструментів, що допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні.

Серед тем, що розглядались під час вебінарів, – «Бази на платформі Web of Science» та «Research Smarter Представляємо два нових індекси на платформі Web of Science: ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index».

Сумська філія ХНУВС