У м. Ла-Мот-Серволе (Французька Республіка) відбувся Фінал чемпіонату світу з французького боксу «Сават», в якому у складі Національної збірної команди України взяв участь викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ старший лейтенант поліції Антон Черніков. Право на участь у змаганнях він виборов у липні 2023 року в Хорватії, де провів чотири успішних поєдинки на I етапі чемпіонату світу.

Фінальний поєдинок відбувся у ваговій категорії до 75 кг із представником Франції – дворазовим чемпіоном світу та триразовим чемпіоном Європи.

Поєдинок пройшов повну дистанцію: 5 раундів по 2 хвилини. За результатами рівного й потужного протистояння та кількістю отриманих балів спортсмен університету поступився французу і став віце-чемпіоном світу 2023.

Підготував Антона Чернікова до змагань старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 капітан поліції Дмитро Константинов.

Вітаємо із перемогою та бажаємо нових здобутків!