Старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська взяла участь у заході, організованому громадською організацією «Кам’янець-Подільський «Ратуша» до Дня осіб з інвалідністю. Звертаючись до присутніх, вона звернула увагу на проблемні питання, які з’явилися під час війни – недоступність бомбосховищ для маломобільних осіб, недосконалість систем оповіщення для людей з вадами слуху тощо. Представниця університету акцентувала увагу на важливості усвідомлення цінності кожної людини, незважаючи на стан її здоров’я, безумовній повазі честі та гідності будь-якої особи, в тому числі з інвалідністю. Особливо важливо транслювати таке ставлення працівникам правоохоронних органів. З одного боку вони є представниками держави, а з іншого – нашого суспільства, які відображають загальне ставлення до певного явища. По завершенні зустрічі Наталія Філіпська наголосила на важливості відчувати не лише підтримку суспільства та держави, а й повагу до кожного з них, як до людини, яка є найвищою соціальною цінністю.