Доцентка кафедри педагогіки та психології ХНУВС Вікторія Доценко спільно з викладачкою кафедри психології та педагогіки гуманітарного факультету Національної академії НГУ капітаном Людмилою Макаренко провели бінарне заняття з курсантами 3 курсу за напрямком підготовки «Психологія» (психолог ювенальної превенції) з навчальної дисципліни «Психологія девіантної поведінки» на тему «Детермінація девіантної поведінки». Під час заняття курсанти розглянули біологічні передумови, соціальні фактори та причини девіацій. Під час розгляду провідних психологічних концепцій детермінації девіантної поведінки виконувалась практична вправа з використанням метафоричних карт. По завершенні заняття курсанти створили схему аналізу девіантної поведінки особистості.