Професор кафедри цивільно-правових дисциплін Олександр Шишка, дізнавач сектору дізнання Прилуцького районного відділення поліції ГУНП у Чернігівській області Сергій Бортнік спільно зі слідчим відділення розслідування злочинів проти життя та здоров'я особи Іваном Гужовським провели для курсантів 3 курсу факультету № 1 бінарне заняття на тему «Доказування та докази у цивільному процесі».

Під час заняття обговорювалися ключові аспекти цивільного процесу, включаючи етапи доказування, судові докази, обов'язки доказування, класифікацію доказів, а також розглядалися питання щодо показань свідків, письмових, електронних і речових доказів. Особлива увага приділялася практичним аспектам у підрозділах поліції, зокрема огляду доказів за їх місцезнаходженням, огляду речових доказів, що швидко псуються, та поверненню речових доказів.

Сергій Бортнік та Іван Гужовський поділилися своїм професійним досвідом у цих сферах, акцентуючи на важливості належного забезпечення і використання доказів, а також на важливості висновків експертів і забезпечення доказів.

Це заняття надало курсантам комплексний освітній досвід, забезпечуючи не тільки фундаментальні теоретичні знання, але й забезпечило глибоке розуміння їх практичного застосування в реальних умовах роботи поліції та інших правоохоронних органів, що є критично важливим для формування ефективних професійних навичок.