Доцент кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС Олег Гончарук провів засідання наукового гуртка англійською мовою кафедри іноземних мов факультету № 4 для курсантів 1 та 2 курсів факультету № 4. Гуртківці розглянули такі питання: «Причини виникнення насильства в різних країнах» та «Військова диджиталізація: лексичний аспект». Були визначені причини домашнього насильства, яке існувало завжди, незалежно від еволюційного ступеня суспільства в той чи інший час. Курсанти говорили про історичні витоки сімейного насилля, що походять з давніх часів і обумовлені особливостями традицій, національних цінностей, культури та релігії різних країн. Також обговорили питання правопорушень у кіберпросторі та кримінальну відповідальность за суспільно небезпечні діяння. Старша викладачка кафедри керівник гуртка Тетяна Кальченко, яка була присутня на заході, також долучилася до дискусії.