Під головуванням завідувача кафедри українознавства факультету № 2 доктора філологічних наук, професора Ігоря Чорного відбулося засідання кафедрального наукового гуртка, присвячене 90-м роковинам Голодомору 1932-1933 років. Захід проводився у формі круглого столу. Курсанти зачитали наукові доповіді, супроводжуючи їх відеопрезентаціями. Висвітлювалося багато аспектів, пов’язаних із цими трагічними сторінками вітчизняної історії: особливості Голодомору у різних областях України, відображення подій в художній літературі та мистецтві тощо. Доповіді викликали зацікавленість в аудиторії, супроводжувалися жвавими дискусіями, під час яких неодноразово лунали думки, що сучасному суспільству треба пам’ятати як героїчне, так і трагічне минуле свого народу. Достеменно невідомо, скільки українців загинуло за часів Голодомору. Нелегко гортати чорну хроніку Голодомору 1932-1933 років, але без повної правди про минуле, якою б страшною вона не була, неможливий процес оновлення та очищення, який відбувається сьогодні в Україні.