Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Тетяна Кальченко та курсанти 2 курсу цього ж факультету Володимир Гуненко, Костянтин Ротань та Артем Піць відвідали Кам’янець-Подільський ліцей № 10 Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Представники університету розповіли ліцеїстам про умови вступу та особливості навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ, про актуальність професій за спеціальностями «Кібербезпека та захист інформації», «Право», «Правоохоронна діяльність», а також про перспективи подальшого працевлаштування. Тетяна Кальченко поспілкувалася з директором ліцею Юрієм Полевим та запросила випускників на навчання до Харківського поліцейського вишу.