Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський провів профорієнтаційний захід у Закарпатському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою Закарпатської обласної ради (м. Мукачево). Представник університету зустрівся з директором ліцею полковником Юрієм Захаровим, старшим офіцером-вихователем підполковником Юрієм Францішком і ліцеїстами випускного класу. Він розповів їм про Харківський національний університет внутрішніх справ, престижність роботи поліцейського. Ліцеїсти дізналися про умови вступу до університету, факультети та спеціальності, за якими готують фахівців. Професор кафедри ознайомив майбутніх абітурієнтів з особливостями навчання, соціальними гарантіями, покроковим алгоритмом дій абітурієнта при вступі до Харківського поліцейського вишу.