Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

На знак підтримки люди у всьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє. Викладацьким складом інституту післядипломної освіти ХНУВС разом зі слухачами були розповсюджені буклети, листівки та плакати серед жителів Харківської області та міста Харків. Під час зустрічі з населенням вони провели роз'яснювальну роботу щодо прав потерпілих осіб, надали номери телефонів мобільних бригад з попередження домашнього насильства та гарячої лінії.