Відбулося чергове засідання студентсько-курсантського наукового гуртка «Veritas» кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС, яке провели доцентки кафедри Ганна Довгополова та Тетяна Пономаренко – керівниця гуртка. Тема засідання – «Міжкультурна комунікація в щоденній практиці правознавців». Здобувачі освіти поділилися науковими розвідками щодо сутності міжкультурної комунікації в професійній діяльності юристів, а також гендерних аспектів окресленої проблематики. Ганна Довгополова звернула увагу на важливості вивчення іноземної мови як обов’язкової умови для підготовки майбутніх правознавців до здійснення професійної діяльності.

Проте поняття міжкультурної комунікації передбачає також розуміння, прийняття світобачення й культурних цінностей носія іншої мови, тому доцентка поділилася зі здобувачами освіти технологіями ігрових методик, які дозволяють формувати готовність до міжкультурної комунікації. Деякі з них практикували під час засідання гуртка.

Сумська філія ХНУВС