Зустріч із випускниками загальноосвітніх шкіл № 19 та № 26 м. Тернопіль провела курсантка 2 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Ольга Мельничук. Вона розповіла старшокласникам про навчання в університеті, про факультети та спеціальності, за якими готують майбутніх правоохоронців. Учнівській молоді було цікаво дізнатися як курсантка готувалася до вступних іспитів, чому обрала професію слідчого, як проходять заняття в університеті у умовах воєнного стану, чи є можливість у здобувачів освіти займатися спортом, відвідувати культурно-масові заходи. Школярі також ознайомилися з покроковим алгоритмом дій абітурієнта під час вступу до Харківського поліцейського вишу.