Доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Олександр Радченко провів профорієнтаційні заходи в Полтавському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Віталія Грицаєнка Полтавської обласної ради. Він зустрівся із керівництвом ліцею – в.о. начальника ліцею Олександром Баленком, його заступником із навчально-виховної роботи Сергієм Бульбахою та ліцеїстами другого взводу (10 клас). Ліцеїсти ознайомилися з умовами вступу та навчання у Харківському поліцейському виші, факультетами та спеціальностями, за якими проходить підготовка фахівців. Доцент кафедри розповів молоді про можливості фізичного і духовного самовдосконалення курсантів і студентів протягом навчання, про роботу наукових гуртків, спортивних секцій тощо. Вихованці ліцею дізналися про переваги навчання у поліцейському виші, зокрема, гарантованість подальшого працевлаштування курсантів в органах та підрозділах Національної поліції України.