Заступник декана факультету № 4 з навчально-методичної роботи Юрій Онищенко провів профорієнтаційну онлайн-зустріч із вихованцями ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою на тему «Особливості вступу і навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ у 2024 році».

Під час заходу він розповів про перспективи навчання в університеті, про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про умови проживання курсантів і студентів, а також про спортивні секції, наукові гуртки тощо.

У презентаційному форматі Юрій Онищенко продемонстрував покроковий алгоритм дій абітурієнта при вступі до закладу вищої освіти. Юнаки і дівчата отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

До онлайн-зустрічі долучилося понад 85 ліцеїстів.