До загальнонаціональної хвилини мовчання та Всеукраїнської акції «Запали свічку» в пам’ять про жертв голодоморів та у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років - геноциду Українського народу приєдналися здобувачі вищої освіти та слухачі курсів Інституту післядипломної освіти, працівники, курсанти, студенти, слухачі магістратури на всіх локаціях Харківського національного університету внутрішніх справ (м. Харків, м. Вінниця, м. Кам’янець-Подільський, м. Суми, м.Кременчук). Вони поклали квіти до пам’ятників жертвам Голодомору в Україні і запалили лампадки у пам’ять всіх невинних жертв. Такою є багаторічна традиція вшанування пам’яті наших співвітчизників, які загинули через злодіяння чужого і тоталітарного режиму.

Цього року вдруге вшановують жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, що відбуваються сьогодні, демонструють – жива пам’ять надзвичайно важлива. Ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.