Представники постійного та перемінного складу Харківського національного університету внутрішніх справ у складі спільних патрульних нарядів з працівниками територіальних підрозділів Національної поліції міста Харкова допомагають правоохоронцям забезпечувати публічну безпеку та порядок на вулицях міста.

17 листопада поточного року працівники навчального закладу та курсанти факультету № 3 на чолі з дільничними офіцерами поліції несли службу в 10 піших патрулях на території Шевченківського відділу поліції ГУНП в Харківській області. Під час несення служби дільничним офіцером поліції лейтенантом поліції Мисливцем І. П. і курсантами університету Кущуком Н. В. і Шекою Ю. Ю. було затримано та доставлено до відділу поліції громадянина. Під час перевірки його особи за інтегрованою інформаційно-пошуковою системою «Армор» з’ясувалося, що громадянин знаходиться у розшуку.