Курсанти навчальної групи 305 факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ разом із куратором групи професоркою кафедри педагогіки та психології Світланою Харченко, викладачкою кафедри Оленою Макаровою за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи та адміністрації Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відвідали драму-феєрію «Лісова пісня» Лесі Українки.

Драма розповідала про красу людських почуттів і загубленість духовного гноблення, про необхідність збереження гармонії між людиною та природою. Постановка мала велику кількість сцен, пов'язаних з обрядами древніх слов'ян. Під час перегляду глядачів вразили трипільські орнаменти на декораціях, руни добра і багатства на одязі, весільних рушниках, гра світла, сопілки, а також акторська майстерність.