Науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС – завідувачка кафедри Олена Статівка, доценти цієї ж кафедри Олег Гончарук, Валентина Кочина, Валентина Почуєва, старші викладачі Артем Білоусов та Лариса Сазанова відвідали Міжнародний онлайн-вебінар «Starting the year to plan for success in Cambridge English Qualifications», під час якого обговорювали питання підготовки студентів до іспитів A2, B1 Preliminary, B2 First і C1 Advanced. Захід організовано Cambridge University Press & Assessment та проведено спікеркою Клер Росс. Вона ознайомила всіх з навчальними ресурсами, екзаменаційним оцінюванням, детальним описом кожного компонента іспиту та завданнями, а також надала поради щодо навчання, стратегії іспитів за Кембриджськими стандартами і критеріями усного та письмового мовлення.