Старша викладачка кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Наталія Філіпська провела бінарне заняття для курсантів однієї із навчальних груп факультету № 2 з дисципліни «Основи правових знань. Конституційне право». Для обговорення навчальної теми «Правоохоронні органи сучасних держав» була запрошена слухачка магістратури Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Юрчук, яка має досвід роботи на посаді дільничного офіцера поліції сектору дільничних офіцерів поліції відділу превенції Житомирського районного управління поліції ГУНП у Житомирській області.

Під час заняття присутні обговорили питання структури превентивного сектору Національної поліції, основні повноваження дільничного офіцера поліції та виклики, що виникають під час реалізації правоохоронної функції та забезпечення прав і свобод громадян. Курсанти дізналися про особливості та специфіку роботи у правоохоронних органах під час дії правового режиму воєнного стану.