Творчий колектив Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича привітав працівників та здобувачів вищої освіти із 29-річчям створення Харківського національного університету внутрішніх справ і 106-ю річницею від початку підготовки правоохоронних кадрів у Харкові. Захід відкрив проректор університету Олександр Музичук, який побажав присутнім миру, наснаги та успіхів задля процвітання рідної України.

Солісти Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича своїми виступами подарували незабутні емоції, що надовго залишаться у серцях глядачів, а також наповнили настрій світлом мистецтва української культури.

Захід організований за сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи університету.