За участі кандидата історичних наук, представника Центрального міжрегіонального відділу Українського національного інституту пам’яті Олексія Серветника з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи для курсантів факультетів № 2 та № 3 було проведено відеолекторій.

Лектор розповів, як 21 листопада 2013 року на Майдан Незалежності у Києві вийшли сотні людей, щоб висловити свій протест проти рішення влади, яке загрожувало Україні втратою незалежності та перекреслювало її європейське майбутнє.

Наприкінці учасники зустрічі переглянули короткі відеоматеріали, в яких розповідалося про конкретних свідків та учасників Революції Гідності. Сьогодні їх справу продовжують наші захисники – справжні громадяни нової України.

Проведення відеолекторію було організовано відділом соціально-гуманітарної роботи ХНУВС.